PRICEBOOK PARTNER PROFESJONALNEGO RZECZOZNAWCY

logo1

Czym jest pricebook?

To nowoczesny system umożliwiający gromadzenie danych o rynku nieruchomości oraz ich wymianę w obrębie grup. Narzędzie jest przeznaczone dla Rzeczoznawców Majątkowych.

System Pricebook składa się z 3 elementów:

– programu instalowanego na komputerze umożliwiającego przetwarzanie informacji z rynku,

–  systemu CRM obsługującego bazę danych online oraz konta użytkowników i powiązania grupowe. System ten jest potężną platformą, która została zaimplementowana w dziesiątkach rozwiązań biznesowych. System zawiera setki opcji, które zostały ukryte dla środowiska Pricebook,  opcje te mogą być włączone w momencie pojawienia się zapotrzebowania, np. modułu kancelarii do przechowywania dokumentów, fakturowania, prowadzenia reperytorium, prowadzenia kadr, itd.

– Systemu CMS obsługującego stronę informacyjną serwisu oraz komunikację – czat, forum i profile użytkowników

Obraz1

Pricebook został wykonany w najnowszych technologiach informatycznych, co umożliwia dynamiczny rozwój i znosi większość barier w zakresie możliwości wprowadzania rozwiązań.

Co nas wyróżnia – to podejście do klienta i jego danych

Misją realizowaną przez serwis Pricebook jest zapewnienie ochrony informacji wprowadzanych przez klienta oraz rozwój, mający na celu zwiększenie jakości gromadzonych informacji i narzędzi do ich przetwarzania.

Wszystkie powiązania pomiędzy klientami i serwisem realizowane są w oparciu o umowy, zapewniające bezpieczeństwo i dające gwarancje użytkownikowi w zakresie dostępności serwisu oraz ochrony jego danych .

W Serwisie Pricebook stosujemy zachodnie standardy i uregulowania prawne, zgodne z wymaganiami polskiego prawa, w zakresie ochrony danych wrażliwych i gwarancji dla klienta.

Są to między innymi:

– Polityka prywatności zgodna z dyrektywą UE i regulamin

– Zgłoszenie firmy do GIODO i przeszkolenie personelu

– Umowa zapewniająca o bezpieczeństwie danych

– Dokument SLA – stanowiący część umowy i będący gwarancją dostępności

Dane klienta i informacje z rynku nieruchomości są przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów umożliwiających działanie narzędzi serwisu.

Dlaczego warto korzystać z serwisu Pricebook?

Bo zaufało nam już wielu rzeczoznawców. Przekonaj się sam i sprawdź ich opinie (http://www.wsrm.waw.pl/pricebook-nawe-narzedzie-baza-danych-nieruchomosci-warszawa)

Co daje Ci Pricebook?


Dalsza część artykułu jest dostępna JEDNORAZOWO po uiszczeniu drobnej opłaty w wysokości 6 PLN.

Po dokonanej płatności proszę wrócić na naszą stronę wybierając odpowiedni odnośnik/link na stronie potwierdzającej zakończenie płatności w systemie PayPal

Dostęp do artykułów jest bezpłatny dla członków naszego Stowarzyszenia - po prostu się zaloguj i przeglądaj artykuły
Chcesz poznać więcej narzędzi jakie oferuje Pricebook? To zachęcamy przeglądnięcia naszej oferty na www.pricebook.pl